Hakkımızda

1940 Yılında Camcılık Mesleğine başlayan firmamız,1996 yılında Limited Şirketi olmuştur. Şirketimiz bir aile şirketidir. Camı işlemek ileri teknoloji gerektiren bir iştir. 1990 yılında makineleşmiş ve cam işleme sektöründe yerini almıştır. Cam sektöründe gelişen teknolojiyi takip etmiş, ve Avrupa’nın isim yapmış en kaliteli makinalarını makine parkına eklemiştir. Ayrıca her sene makine portföyüne yeni makineler ekleyerek büyümeye devam etmiştir.

Firmamızın yapmış olduğu işlerin teknik isimleri; Temper, Bizote, Kanal, Forma, Düz Rodaj, Balıksırtı Rodaj, Cam delme, Kumlama ve Yıkama dır.

Firmamız sektör olarak hitap ettiği iş kolları: Mimarlar, İnşaat Mühendisleri, Mobilya Sektörü, Aliminyum ve PVC sektörü, Ahşap Doğrama ve Kapı Sektörü,Aliminyum Korkuluk Sektörü, Hediyelik Eşya Sektörü gibi İş kollarına hizmet vermektedir.

Vizyonumuz:

  • Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla bölgemizde lider firma olmak.
  • Sürekli gelişime odaklanıp,  yenilikleri destekleyen ve adını sektöründe tüm dünyaya temsil eden bir firma olmak.
  • Gelecek nesiller için daha kalifiyeli elemanlar yetiştirmek.
  • Sektöründe “İLK” leri ve “EN” leri çıkaran firma olmak.
  • Küreselleşen dünyanın ihtiyaç duyduğu teknolojiye ayak uyduran, gelişime ve değişime açık, nitelikli insan gücünü yetiştirmektir.

Misyonumuz:

Sektöründe kendin emin adımlar ilerleyerek gerek ülkemizin gerek bütün insanlığın adına, alın teri ve emeğin karşılığında temiz, çevreyle dost bir sektör haline gelmek.

Teknolojinin son limitinden faydalanmak ve güncel yenilikleri araştırarak ülkemize faydalı bilgiler işler üretmek.

Sınırlı üretimden sınırsız verim şeklinde cam üzerine yapılabilecek en son işlemleri yapmak ve ihtiyaçlar seviyesini maksimuma çıkartmak.

Bir cevap yazın